Yılbaşı Biletini Görenler Hayrete Düştü

28 Aralık 2015 Pazartesi, 17:29


Tekirdağ’ın Malkara ilçesi PTT Merkez Müdürlüğü’ne satılan yılbaşı bileti heyecan yarattı. Çünkü biletin 7 hanesinde de 1 rakamı vardı. PTT çalışanları, bileti görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Çalışanlar bileti anı olsun diye satın aldılar.

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde bulunan PTT Merkez Müdürlüğü’ndeki yılbaşı biletlerinin birisinin tüm rakamları 1 rakamı ile doluydu. Bileti görünler şaşkınlığını gizleyemedi. PTT çalışanları hemen bileti satın aldı.

Biletlerden bir tanesinde tüm rakamlar “1111111” biçimdeydi. Bileti gören PTT hizmetlileri büyük bir hayret içerisine girdiler. Milli Piyango yılbaşı bileti görenler büyük ilgisini çekti. PTT personeli bu durumu fırsat bilerek bileti hemen satın aldı.

Yıllardır insanlar talih kuşu denilen yılbaşı bileti alır. Bu konu filmlere bile konu olmuştur. Şener Şen, Kemal Sunal gibi usta oyuncular konuyla alakalı filmler çekmiştir. Hatta çıkmaz demeyin şansınızı deneyin deyişi de dillere pelesenk olmuştur. Bakalım bu seneki büyük ikramiye kime çıkacak? Kimleri sevindirecek? Bunu hep birlikte göreceğiz

Konuyu oylayın:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir