World Of Tanks – iPad İncelemesi

19 Şubat 2015 Perşembe, 13:36
world-of-tanks


World of Tanks severek oynadığım oyunlar listesinde başı çeken bir oyun. PC versiyonundan daha çok iOS versiyonunu (iPad) seviyorum. Oyunun iOS versiyonunda 100 civarında tank var. Bu tanklar Alman, Rus, Amerikan ve İngiliz tankları. İngiliz tankları daha yeni eklenmeye başladığından sayıları çok fazla değil. Oyunun geçtiği zaman aralığı 2. Dünya Savaşı olduğu için, Alman tankları ve Rus tankları çok fazla öne çıkıyor.

world-of-tanks

Oyunda favori tanklarım bu 2 ülkeye ait. Alman tankları zırh kalınlığı ve top gücüyle öne çıkarken, Rus tankları inanılmaz hızları ile büyük manevra kabiliyeti sağlıyorlar. Oyunda 2 tip savaş aracı var; Tanklar ve Tank Avcıları.

Tankların taretleri 360 derece dönebiliyorken, tank avcılarında tankın gövdesini çevirmeniz gerekiyor. Bu da manevra kabiliyetini çok zorlaştırıyor. Tank avcılarının avantajı ise, toplarının çok güçlü olması. Rakibinizin dibinize kadar sokulmasına izin vermediğiniz taktirde üstünlük sizde olabilir.

JG. PZ. E100 - TANK AVCISI

JG. PZ. E100 – TANK AVCISI

T54 - OYUNUN EN HIZLI TANKLARINDAN BİRİSİ

T54 – OYUNUN EN HIZLI TANKLARINDAN BİRİSİ

Oyunda tanklar ve tank avcıları 1. seviyeden 10. seviyeye kadar gelişiyor. Yukarıda verdiğim tankların ikisi de 1o. seviye. Tanklarınızı 10. seviyeye çıkarabilmeniz için sürekli savaşmalı ve savaş sonucunda hem deneyim hem kredinizi artırmalısınız.

Savaş sonrası kazandığınız deneyimler; bir sonraki tankı ve aksesuarları geliştirmenizi sağlar.

Savaş sonrası kazandığınız krediler; daha önce deneyimle araştırdığınız tankları satın almanızı sağlar.

Konuyu oylayın:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir