Trabzonspor Twitter’dan Bomba Tweetler Gönderdi

24 Şubat 2016 Çarşamba, 19:16
ts


Trabzonspor Kulübü hakem hatalarının ardından Twitter’da oldukça ilginç paylaşımlarda bulunmaya başladı

Geçtiğimiz günlerde Galatasaray – Trabzonspor mücadelesi oldukça ilginç anların yaşanmasına sebep olmuştu. Maçta her şey yolundayken hakem Deniz Ateş Bitnel’in kararları hem seyirciyi hemde yedek kulübesini sinirlendirmişti.

Deniz Ateş Bitnel maç sonuna kadar Trabzonspor’a 4 kırmızı kart gösterirken verilmesi gereken bir penaltıyı vermemiş, yanlış kartlar göstermiş ve Galatasaray’ın almaması gereken pek çok faulün almasına sebep olmuştur. Maçın bitiminin ardından özellikle spor programları maçı derin detayı ile ekranlara yansıtmış buralardan hakeme eleştiriler yapmıştır. Trabzonspor Kulüp Başkanı başta olmak üzere pek çok yönetici Türkiye Futbol Fedarasyonuna konu hakkında dilekçe gönderdi.

Türkiye Futbol Fedarasyonu hakeme bu sezon en düşük puanı verdi. Deniz Ateş Bitnel’in neredeyse hakemlik hayatı bitti ancak yine olan Trabzonspor’a oldu. Hem Trabzonspor maçı 9 kişi oynadığı halde 1 – 1 devam ederken 2 – 1 yenilmesine sebep oldu hemde oyuncuların kırmızı kartlar ile cezalandırılmasına sebep oldu. Trabzonspor’un resmi Twitter hesabından neredeyse her dakika bazı taglara tweet attığını görebiliyoruz.

Konuyu oylayın:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir