Taylor Swift Rekor Kırdı

29 Aralık 2015 Salı, 00:04
taylor_swift1438753800


Sosyal medya dünyasının devlerinden Instagram magazin dünyasını yakından ilgilendiren bir açıklama yaptı. 2015 yılında en çok takipçisi olan ünlü firma tarafından açıklandı. Amerikalı 25 yaşındaki şarkıcı Taylor Swift Instagram’da 60 milyon takipçiye ulaştı, bu bir rekor…

25 yaşındaki Amerikalı şarkıcı Taylor Swift sosyal medya devi Instagram’da 2015 yılının takip rekorunu kırdı. 60 milyon takipçiye ulaştı. Ünlü şarkıcı Instagram hesabından takipçilerine teşekkür etti. Swift mesajında, “Şuna bakar mısınız, 60 milyon takipçi için teşekkürler” dedi.

Swift, kişisel Instagram hesabı üzerinden bugüne kadar 700’e yakın fotoğraf paylaştı. Swift’in her paylaşımı ortalama 1 milyon ‘like’ ulaşıyor. Taylor Swift’in yalnızca Instagram’da değil Twitter’da milyonlarca takipçisi var. Swift, Twitter’da en çok takip edilen 4. kişi unvanına sahip. Swift, geçtiğimiz aylarda bu unvanını Kim Kardashian’dan devralmıştı. Instagram’ın en çok takip edilen kullanıcısı olarak kayıtlara geçmişti. Ünlüler dünyası için takip edilmek oldukça önemli bir durum. Çünkü takip popülariteyi artırıyor.

Konuyu oylayın:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir