Şenol Güneş yönetime posta koydu! Asla satmayın

03 Ocak 2016 Pazar, 12:19
senol_gunes_50_milyon_verseler_de_satmayin_1451823032_8111


Şampiyonluk yolunda emin adımlarla hedefe ilerleyen Beşiktaş’ta ara transfer dönemi tedirginliği yaşanıyor. Kadrosunu bir stoper ve bir kaleci ile güçlendirmek isteyen Şenol Güneş’in uykularını kaçıran bir durum var; yıldız oyuncuların transfer teklifi alması!

ARA TRANSFERDE SATMAYIN!

Olağanüstü performansları ve uluslararası medyada kendilerinden sık sık bahsedilmesi sayesinde Gökhan Töre ve Oğuzhan Özyakup’un yıldızı her geçen gün parlıyor! Özellikle İngiliz ve İspanyol kulüpleri sık sık fiyat öğrenmek adına Beşiktaş’lı yöneticilerle irtibat kuruyorlar.

Takımın kimyasının bozulmasını kesinlikle istemeyen Şenol Güneş ise gelen tekliflerden rahatsız. Hem yönetimin reddedemeyeceği bir teklif almasından korkan hem de oyuncularının konsantrasyonlarının bozulmamasını isteyen Güneş yönetimle bir toplantı gerçekleştirdi.

Yönetime Gökhan Töre ve Oğuzhan Özyakup’a gelen hiç bir teklifin ciddiye alınmamasını belirtti. Ara transfer döneminde 50 milyon euro bile verilse satılmamasını belirten Güneş, sezon sonu eğer isterseniz 30 milyona bile satabilirsiniz dedi.

Güneş’in bu sözleri üzerine sezon sonu transfer çalışmalarına hız veren yönetim ise scout ekibini iki yıldızın yerine uygun isimler bulmaları için görevlendirdi.

Scout ekibinin ise bu sözler üzerine Güney Amerika’da çalışmalarına başladığı belirtiliyor.

Konuyu oylayın:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir