Pereira’dan Recep Tayyip Erdoğan Cevabı

24 Şubat 2016 Çarşamba, 19:25


Pereira’yı Recep Tayyip Erdoğan sorusu kızdırdı

Rusya ile Türkiye arası yaşanan uçak krizinin ardından oldukça kötüleşti. Ticaret neredeyse durma noktasına gelirken Rusya pek çok maddeyi Türkiye’den almamaya başladı. Halkı da Türkiye’ye gitmeme konusunda uyarı yapan Rusya her ne kadar bir kısımda başarı sağlasa da çoğu kısımda başarı sağlayamamaktadır.

Geçtiğimiz hafta oynanan Lokomotiv Moskova Fenerbahçe maçının sonunda Lokomotiv Moskova’lı futbolcunun Putin tişörtü ile sahaya çıktığı kameralara yansımıştı. Her ne kadar futbolcu gol attıktan sonra kemeralara bu tişörtü göstermeye çalışacak olsa da gol atamamış ve bu tişörtü maçın ardından çıkartarak göstermişti.

Fenerbahçe ile Lokomotiv Moskova arasında yarın maç oynanacak ve bugün teknik direktör Pereira basın toplantısı düzenledi. Toplantıda bir muhabir Pereira’ya ”Fenerbahçeli bir futbolcunun sahaya Recep Tayyip Erdoğan tişörtü ile çıkıp çıkmayacağını sordu” Pereira bu soruya oldukça sinirlendi ve net bir ifade ile cevap vererek. Kendilerinin futbol oynadığını ve futbol ile siyasetin karıştırılamaması gerektiği konusunda açıklamalar yaptı. Ancak futbolcuların nasıl bir düzen ile sahaya çıkacağını bilmiyoruz. Belki de muhabir arkadaşın sorusunun cevabını Pereira’da bilmiyordur.

Konuyu oylayın:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir