Özel Harekat, Çok Hassas Davranıyor

05 Ocak 2016 Salı, 18:42


Diyarbakır’daki Sur ilçesinde Özel Harekat Polisleri ile teröristler arasındaki çatışmalar devam ederken, polislerin ne kadar hassas ve duyarlı olduklarını ortaya koyan bir olay yaşandı. Polislerin bir evde bıraktığı kağıtta, “Hakkınızı helal edin. Biraz şekerinizi kullandık. Gönül isterdi ki çayınızı beraber içelim. (İnşallah olacak). Türkiye Cumhuriyeti” ifadeleri yer aldı.

ozel-harekat-not

36 gündür çatışmalardan dolayı sokağa çıkma yasağı devam ederken terörle ve teröristlerle mücadele olanca şiddetiyle devam ediyor. Özel Harekat Polisleri yaşanan olaylar nedeniyle terkedilmiş boş bir evde kullanmak zorunda kaldıkları şeker için bıraktıkları not, ne kadar hassas davrandıklarını gösterdi.

Sosyal medyada paylaşılan ve herkesi duygulandıran fotoğrafta, güvenlik güçlerinin evden çıkarken televizyon ekranının köşesine iliştirdiği kağıtta “Hakkınızı helal edin. Biraz şekerinizi kullandık. Gönül isterdi ki çayınızı beraber içelim. (İnşallah olacak). Türkiye Cumhuriyeti” yazılı not ile bir köşesine 10 TL bantladıkları görüldü.

Konuyu oylayın:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir