Oyun Severlere Müjde!

28 Aralık 2015 Pazartesi, 02:30


Microsoft, yeni nesile Xbox One ile giriş yaptı. Yılbaşı dolayısıyla da indirim politikasını uygulamaya alacağını resmen ilan etti.

Firmalar, Noel zamanını iyi bir şekilde değerlendirmek istiyor. İçinde bulunduğumuz şu zaman diliminde şirketler birbirinden güzel fırsatlar sunuyor. Bu fırsat kervanına katılan son firma Microsoft oldu. Birçok Xbox oyununu ucuzlatarak Xbox sahiplerinin yüzünü güldürdü. Firma, yeni yıla özel kampanya düzenledi ve Ocak ayının ilk haftasına kadar süreceğini ilan etti. Bu süre boyunca birçok içeriği kullanıcılar çok daha ucuza satın alabilecek.

22 Aralık itibariyle başlayan kampanya, hepsi birbirinden güzel ve popüler Xbox oyununu içeriyor. 7 Ocak 2016 tarihine kadar sürecek olan bu indirim furyasında oyunları %40 – %60 arası oranlarda daha uygun ücretler karşılığında satın almak mümkün. Microsoft, hem Xbox One hem de Xbox 360 cephesinde kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Kampanyayı hafta sonu ve günlük indirimlerle destekleyecek teknoloji devi firma kullanıcılarının bu süreci iyi değerlendirmesini umuyor. Bakalım oyun severleri başka hangi sürprizler bekleyecek? Bu furyaya hangi firmalar katılacak?

Konuyu oylayın:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir