Okan Bayülgen’in Programı DADA’da Protesto (VİDEO)

07 Şubat 2016 Pazar, 01:45
Okan Bayülgen’in Programı DADA’da Protesto (VİDEO)


Star TV’de yayınlanan DADA programının sunucusu Okan Bayülgen’in dikkati ve soğukkanlılığı sayesinde henüz başlamadan biten eylemde, Okan Bayülgen eylemciyi konuşarak ikna etti. Reklam arası verilmeden çözülen sorundan sonra yayın kaldığı yerden devam etti.

İŞTE O VİDEO:

Sosyal medya yorumları:

okan’ın “protesto yapmak herkesin hakkı ancak bunu siyaset konuşulan programlarda yap. gece birde yayınlanan eğlence programıyız biz. ne kanalımı ne de seni tehlikeye atabilirim” tarzı konuşmasıyla savuşturduğu olay.

reklam dönüşü kızın gittiğini, kim olduğunu bilmediklerini, ne yapmaya çalıştığını anlamadıklarını söyleyerek kızı da korumuştur.

yakında eğlence programlarına seyircisiz oynama cezası verilecek gibi.

 

“okan çok iyi yapmıştır. krizi çok iyi yönetmiştir.vs” yaklaşık 12 yıldır düzenli okan izleyicisiyim her ne kadar bilsem de demek ki bu eyleme kadar farkında değilmişim,onca okumama rağmen gösteri toplumunun faşizmiyle yüz yüze gelmek hem de okanın programında. demek ki neymiş tasarlanmış kişilerle tasarlanmış konuşmaların dışında bir şey gelişti mi? herkes gece yarısı evin kapısı kırılmış gibi tedirgin oluyor. o denli fuck the system diyen adam kanalının sağlığından bahsetti. tamam eyvallah dövmediler kızı ama bir kez daha beyaz ekranda planlanmamış bir şeyin söylenemeyeceği ortaya çıktı. okan ödevini anlattı.programında türk toplumuna dair yargılarını rahatlıkla söylerken, bu denli uzmanlık alanına sıkıştığını bilmiyordum bu adamın. sonra da düşünmeden edemiyor okan bu kadar sıkışmışsa; benim talih oyunlarında aradığım özgürlüğüm gerçekten yalan!

 

okan’ın karşısına alıp konuşması üzerine protesto yapmak isteyen hatun özürdiledi. iki cümleyle ikna olup özürdileyceksen böyle bir eyleme neden kalkışıyorsun? okan’ın kızı korumak gibi bir derdi varsa yüzünün görünmesine neden izin verdi? kanalı korumak ne demek, kimden neden koruyorsun kanalını? faşizm itirafı değil mi bu? bu cümleyi kurma ihtiyacı duyacaksın sonra ‘ben herkesin istediğini söyleme taraftarıyım’ diyeceksin. şaka gibi

Konuyu oylayın:

Yorum

  1. fatih

    7 Şubat 2016 at 13:58

    Okan güzel show yapmış, kendi gibilere iyi gaz vermiştir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir