Nur Bozar Anne Oldu

28 Aralık 2015 Pazartesi, 23:15


Bu Tarz Benim yarışmasıyla adını duyuran Nur Bozar annelik sevincini yaşadı. Bu Tarz Benim en çok konuşulan programlardan birisi. Bu Tarz Benim yarışmasında tüm dikkatleri üzerine çeken Nur Bozar geçtiğimiz aylarda iş adamı Gökhan Şener ile evlenmişti.

Nur Bozar, ‘Bu Tarz Benim’ yarışmasıyla şöhret oldu. Kısa üsre önce de anne oldu. Doğum yaptıktan sonra eşi ve bebeğiyle olan fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Bozar fotoğrafın altına yorum olarak ‘Rabbime şükürler olsun Kumsalımıza sağlıkla kavuştuk..’ yazdı. Bozar’ın takipçileri de fotoğrafa yüzlerce kez yorum yaptı, mutluluk dileklerinde bulundu.

Peki, Kimdir Bu Nur Bozar?

Nur Bozar, 1990 tarihinde doğdu, 25 yaşındadır. Üniversite okuyan Bozar, ayrıca mankenlik / oyunculuk yapmaktadır. 2009 yılında Best Model yarışmasına katımıştır. Ancak dereceye girememiştir. 2012 Miss Turkey yarışmasında ise “Basın güzeli” seçilmiştir. Asıl ününü ise 2014 yılında Bu Tarz Benim yarışmasına katılarak elde etmiştir. Bozar, yarışmada yaşadığı polemikler ve Türkan Şoray’a benzetilmesiyle tüm dikkatlerini toplamıştır.

Konuyu oylayın:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir