Nazlı Çelik İle Ozan Güven Aşk Mı Yaşıyor?

28 Aralık 2015 Pazartesi, 22:59
nazlı çelik


Cem Yılmaz’ın yönetmenliğini üstlendiği; G.O.R.A, A.R.O.G, Yahşi Batı ve Pek Yakında filmleriyle meşhur olan Ozan Güven ile Star Tv’nin ana haber spikeri Nazlı Çelik arasındaki aşk dedikodusu ayyuka çıktı. 2015 yılının son günlerinde magazin dünyasının en çok konuşulan ve merak edilen konularından birisi haline geldi. Ozan Güven ile Nazlı Çelik arasındaki aşk dedikosu gerçek mi? Tüm detaylar haberimizde…

İkili arasındaki dedikodular sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeleriyle başladı. Daha sonra ise dedikodular ikilinin Darüşşafaka Doğuş Basketbol takımının, Türk Hava Yolları Euroleague’deki maçı beraber izlemesiyle tavan yaptı.  Çünkü maçı çocukları ve arkadaşları ile birlikte izlediler. Bu gelişme ikili arasında aşka bir kanıt daha oldu.

Nazlı Çelik maçı kızı Kayra ile beraber izledi. Ozan Güven ise oğlu Ali Aziz ile birlikte tribündeki yerini aldı. Dikkat çekmek istemeyen ikilinin yanlarında ise arkadaşları manken Tülin Şahin ile televizyon programcısı Saba Tümer bulunuyordu.

Nazlı Çelik kısa süre önce ünlü işadamı Serdar Bilgili evlenmişti. Evlilik ikili arasında yaşanan anlaşmazlık nedeniyle kısa sürede noktalanmıştı.

 

Konuyu oylayın:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir