Muslera’ya Türk Usulü Gelin Arabası

28 Aralık 2015 Pazartesi, 15:53
muslera


Muslera, ülkesi Uruguay’a gitti. Muslera’nın kırmızı arabası sarı çiçeklerle süslendi. Aracın plakasında da “Evleniyoruz” yazısı dikkatlerden kaçmadı.

Tecrübeli kaleci, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Deneyimli kaleci, kariyeri açısından unutulmaz bir sene geçirdiğini ifade etti. Muslera, “Üç kupa kazanan ve 4. yıldızı formasına ilk takan takımın bir parçası olma onuruna ulaştım. Bu camianın bir parçası olduğum için gurur duyuyorum. Meslektaşlarım tarafından sezonun oyuncusu seçildim” şeklinde konuştu.

Patricia ile evlenerek yeni bir sayfa açtığının altını çizen Fernando Muslera, “Yeni bir sayfa açmak için hayatımın aşkıyla ülkemize uçuyoruz. Güzel dilekleriniz için şimdiden teşekkürler. 2016 yılı, taraftarımız, Galatasaray ailesi ve tüm dünya için güzel bir sene olsun” dedi.

Fernando Muslera ile Patricia Callero, Uruguay’da 30 Aralık’ta düzenlenecek kokteyle resmi imzaları atarak, dünya evine girecek. Uruguay Milli Takımı oyuncularının yoğun katılım göstermesi  beklenen kilise düğünü ise 2 Ocak’ta gerçekleşecek. Düğüne ayrıca Galatasaraylı futbolcuların da katılması bekleniyor.

Konuyu oylayın:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir