MSN kaydol, MSN aç, MSN kur, MSN üyelik

12 Ekim 2015 Pazartesi, 22:31
hotmail-kaydol


Sık sık oyun oynuyorsanız mutlaka bir mail hesabına ihtiyacınız var. MSN veya Outlook üzerinden açacağınız tek hesapla, tüm Microsoft hizmetleri kullanabilirsiniz. Her hizmet için ayrı ayrı hesap gerekmiyor. Aşağıda MSN hesap oluşturmayı resimli olarak anlattık.

MSN AÇMAK İSTEYENLER İÇİN RESİMLİ ANLATIM:

Msn açma sayfasına girdikten sonra, yukarıdaki gibi bir sayfa karşınıza gelecek. Yukarıdaki örnekte görüldüğü gibi boş olanları doldurun. Ardından kendinize özel mail adresi seçip uzantıyı; hotmail.com, outlook.com veya outlook.com.tr uzantılarından birini seçin.

MSN AÇMA SAYFASI
Msn açma sayfasına girdikten sonra, yukarıdaki gibi bir sayfa karşınıza gelecek. Yukarıdaki örnekte görüldüğü gibi boş olanları doldurun. Ardından kendinize özel mail adresi seçip uzantıyı; hotmail.com, outlook.com veya outlook.com.tr uzantılarından birini seçin.

msn-ac-2

Ülkeyi Türkiye olarak seçtikten sonra posta kodunuzu girin. Posta kodunuzu bilmiyorsanızhttp://postakodu.ptt.gov.tr/ adresinden öğrenebilirsiniz. Hesap bilgilerinize telefon numaranızı mutlaka girin. Hesabınızın güvenliği için lazım olacaktır

msn-ac-3

Telefon numaranızı girdikten sonra, hemen aşağıda yer alan doğrulama kodunu giriniz. Doğrulama kodunu doğru girdiğinizden emin olun, eğer kod ile ilgili sıkıntı yaşarsanız, “ses” düğmesine basıp kodu sesli olarak dinleyebilirsiniz. Ardından “Hesap oluşturun” tuşuna tıklayınız.

msn-ac-4

Yukarıda anlattıklarımızı doğru bir şekilde yaptıysanız, bu resimdeki gibi bir karşılama ekranı karşınıza çıkmalıdır. Bu ekrandan mailinize, skype programına ve hesap bilgilerinize erişebilirsiniz.

Tags: msn kaydolmsn kurmsn açhotmail kaydolhotmail açhotmail kurfacebook açfacebook kaydolfacebook kurfacebook üyelikmsn hesabımsn açmamsn kurmamsn kaydolmamsn email almahotmail üyelikhotmail hesabımsn email


Hesabınız İçin Güvenlik Önlemleri

  • MSN hesabı oluştururken, bilgileri özenle giriniz. Kullanıcı adınızı daha sonra hatırlayabileceğiniz şekilde seçiniz.
  • Şifrenizde mutlaka büyük ve küçük harf, rakam, özel karakter (!’^+%&/ gibi) kombinasyonu olsun. Bu şekilde yaparsanız şifrenizin kırılması imkansıza yakın olur.
  • Hesabınızın şifresini kimseye vermeyin.
  • Hesabınızla ilgili gelen maillerde şifrenizi isteyen mesajlara kanmayın. Hiçbir hizmet ve uygulama sizden şifrenizi mail aracılığıyla istemez.
  • Hesabınıza varsa ikinci mail adresinizi ve cep telefonunuzu tanımlayın. Bu bilgileri eklemeniz, hesabınızın çalınması durumunda geri alabilmeniz için hayati öneme sahiptir.

Tüm bu maddelere dikkat ederek MSN kaydolma sayfasına gidip kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Yeni hesabınız hayırlı olsun.

Not: Msn, Skype, Outlook ve Hotmail isim ve logolarının tüm hakları, USA/California merkezli Microsoft şirketine aittir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (13 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir