Koç Burcu Kadını Özellikleri – Koç Burcu Yorumu – 2 Mart 2016

02 Mart 2016 Çarşamba, 00:45
koc-burcu-ozellikleri


Fiziksel olarak oldukça çekici bir görünüme sahip olan koç burcu kadınının, aynı zamanda güçlü de bir ruhsal dünyası vardır. Gücü elinde tutmak isteyen ve ikili ilişkilerinde de bu yönde bir tutum sergileyen koç burcu kadınları ile anlaşmak, özellikle dominant erkekler için bir hayli zor olabilir. Koç burcu kadınının merak ettiğiniz özelliklerini sizler için bir araya getirdik…
Bu kadınlardan etkilenmek hiç de zor değildir. Çoğu zaman o kadar etkileyici ve çekici olurlar ki, kendinizi bir anda onun çemberinin içinde bulabilirsiniz.
Karşınızda güçlü ve dominant bir kadın olduğunu unutmayın. Bu kadınlar hem iş hayatında hem de aşk hayatında yönetilen değil, yöneten taraf olmak isterler.
Koç burcu kadını, en az oğlak burcu kadını kadar çabuk sinirlenir bir yapıya sahiptir. Ancak sinirleri saman alevi gibidir. En iyisi o sinirlendiğinde fazla ortalarda görünmeyin ve sinirlerinin yatışmasını bekleyin. Siniri geçince gönlünüzü almaya mutlaka gelecektir.
Bir şeyi yapmayı kafasına koyduysa, onu mutlaka yapacağından emin olun. Bu kadınlar beklemeyi öğrenemez. Ona göre davranın.
Bu kadınlar için en az aileleri kadar önemli bir şey varsa o da dostlarıdır. Ona göre davranın. Dostlarının sevmediği bir adam, onun için 1-0 yenik durumda demektir.
Bu kadınlar kolay kolay aşık olmaz. Dolayısıyla onun gerçek sadakati, ancak gerçekten aşık olduğu adam için ortaya çıkacaktır.
Koç burcu kadını lükse ve alışverişe çok düşkündür. Bir maaşını hiç düşünmeden o beğendiği pahalı çantaya harcayabilir.
Yalandan ve dolandan hoşlanmayan koç burcu kadını oldukça açıksözlüdür. Dolayısıyla sizi sevdiğini söylüyorsa ona inanmalısınız.

Konuyu oylayın:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir