Jolie ve Pitt Çiftinden Yeni Film: Hayatın Kıyısında

06 Kasım 2015 Cuma, 19:44Son olarak 2005 senesinde beraber başrol paylaştıkları “Bay & Bayan Smith” filminin ardından ayrılmaz çifte dönüşen Angelina Jolie ve Brad Pitt ikilisinin yepyeni filminden yeni afiş ve bir de altyazılı fragman çıktı.

Oscar ödüllü güzel aktris Angelina Jolie’nin yönetmenliğini, ve eşi Brad Pitt’in ise yapımcılığını üstlendiği “Hayatın Kıyısında” (By the Sea) yapımdan çıkan ilk fragmanda Amerikalı yazar Roland (Brad Pitt) ve eşi Vanessa’nın (Angelina Jolie) çatışan ilişkilerine tanık oluyoruz. Çiftin evlilikleri içerisinde yaşadıkları ayrılıklarını, takışmalarını ve geçimsizliklerini anlatan yapımda çift, kasabadaki başka bir çift olan Lea ve François ile tanışınca her gün biraz daha içerisinde kayboldukları ayrılıklardan sıyrılmaya başlıyorlar. Yapımın oyuncu kadrosunda Brad Pitt’in “Soysuzlar Çetesi”‘nde de beraber yer aldığı Mélanie Laurent ve Diane Kruger da var. 1970’li yıllarda Fransa’da geçen  yapım için Malta’nın en büyük ikinci adası olan Gozo’daki Mgarr ix-Xini plajı, çekim sebebiyle sete çevrilmişti.

Ünlü oyuncu Jolie’nin Kan ve “Aşk ve Boyun Eğmez”‘den sonra 3. kez yönetmenlik yaptığı filmin 20 Kasım’da gösterime girmesi bekleniyor.

Konuyu oylayın:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir