iPhone Ana Ekran Tuşuna Dokunmadan Ekran Görüntüsü Alma

29 Eylül 2016 Perşembe, 22:06
iphone-ekran-goruntusu


En kolay yöntemi ilk önce ekran tuşundan uyut yada uyandır kısmına dokunacaksınız. Bu şekilde hem Iphone ile ilk kez tanışmayan kullanıcılar daha iyi bilmektedir. Iphone basit kullanışlı ve aynı zaman da ekran görüntüsü de çok hızlı olduğunu da özellikle biliniz.

Ama ekran görüntüsü sık kullanan biriyseniz o zaman ekran tuşlarınız eskimektedir. Bu da demektir ki ekran tuşunda sorun olduğuna işarettir. Bunu sakın unutmayınız. Iphone da ana ekran tuşuna dokunmadan ekran görüntüsü alma hakkında daha fazla detay ve daha detaylı bilgiler almak isterseniz sitemize giriniz.

Iphone da ekran tuş kullanmadan ekran görüntüsünü almak tahmin ettiğinizden de çok basit bir uygulamadır. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Iphone cihazların dokunmatiği sayesinde tuşları elle dokununca çok hassas olmaktadır. Iphone cihaz kullanıcıları ekran tuşuna basmadan ekran görüntüsünü almaları için sizlere adım, adım anlatacağız. Assitiw Touch adlı butonunu etkinleştiriniz.

Bu butonu etkinleştirdikten sonra sağdaki butona tıklayarak işlemi bitiriyoruz. Iphone telefonun home adlı tuş eğer bozuk olduğunu anladıysanız yinede touch adlı ekran görüntüsünü alabileceksiniz. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Iphone cihazından ekran görüntüsünü almaktan mutlaka yapmanız gereken touch aktif yapmalısınız.

Nasıl aktif edilmesi gerektiğini de sizlere belirteceğiz. Iphone cihazından erişebildikten sonra touch aktif etmelisiniz. Iphone cihazından bu şekilde aktif edilerek ekran görüntüsünün olduğunu göreceksiniz. İşte Iphone’da ekran görüntüsü işlemi bu şekilde gerçekleştirilmektedir.

Iphone cihazından ekran görüntüsü almayı bilmeyenler için bu yazıyı yazıyoruz ve sitemize girdiğiniz zaman da videolu ve resimli anlatım da bulunmaktadır. Haydi sitemize girin Iphone cihazında ekran görüntüsünü nasıl alındığını öğreneceksiniz. Bu şekilde uygulayarak sizlerde çok daha anlayacaksanız ve arkadaşlarınıza da öğretmiş olacaksınız.

Konuyu oylayın:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir