İbrahim Saraçoğlu’na Kızından Şantaj

26 Aralık 2015 Cumartesi, 23:52


İbrahim Saraçoğlu bitkisel kürleri ile birlikte tanınan bir profesör olarak biliniyor. Televizyonda sık sık karşımıza çıkan ve bitkisel kürleri ile birlikte bakımdan sağlığa kadar pek çok alanda çalışma yaptığı ifade edilmişti. Bununla birlikte sonradan Cumhurbaşkanlığı danışmanı olan ünlü profesör aklına dahi gelmeyecek bir sorun ile karşılaştı.

Ünlü profesörün kızı Serra Tarhan tarafından şantaj yapıldığı ifadesi ile bazı çalışmalar yapılmıştı. Ünlü profesörün kızının ve kızının eşi ile torununun birlik olarak kendisine telefon açtıklarını ve telefonda kızının kendisine ailevi durumlardan dolayı şantaj yaptığını ve bunun karşılığında para istediğini ifade etti. Konuşmaları polise veren ünlü profesör kızından şikayetçi oldu.

Kızının kendisinden ilk etapta 10 bin lira istediği ifade edilirken bununla birlikte öncelikli olarak seri numarası alınan paraların kızı ile buluşmasına götürülmesi istendi. Bununla birlikte kızına parayı verdiği sırada polis tarafından göz altına alınan kadın babasına şantaj yaptığı iddialarını ise kabul etmedi.

Konuyu oylayın:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir