Hotmail Kaydol, Hotmail Aç, Hotmail Giriş

20 Aralık 2016 Salı, 17:04

Microsoft, Hotmail hizmetini artık Outlook üzerinden veriyor olsa da, hotmail uzantılı mail alabilmek halen mümkün. Hotmail uzantılı mail açabilmeniz için tüm detayları resimli olarak anlatıyoruz:

hotmail-kaydol

 

1. Adım

hotmailkaydol

Hotmail Sayfası
Hotmail sayfasına girdikten sonra tüm bilgileri doğru olacak şekilde doldurun. Parolanızı ve kullanıcı adınızı mutlaka not alın. Hesabınızın güvenliği için telefon numaranızı da ekleyin. Sayfanın en altında onaylayarak hesabınızı oluşturun.

2. Adım

hotmailkaydol2

Bir önceki resimde anlattıklarımızı uyguladıysanız, yukarıdaki gibi bir ekran sizi karşılayacak. Hesabınızı artık oluşturuldu.

3. Adım

Hesabınıza hoşgeldin maili gönderilmiş olması gerekir.

Hesabınıza hoşgeldin maili gönderilmiş olması gerekir.

4. Adım

hotmailkaydol4

Hoşgeldiniz maili.

Tags: msn kaydolmsn kurmsn açhotmail kaydolhotmail açhotmail kurfacebook açfacebook kaydolfacebook kurfacebook üyelikmsn hesabımsn açmamsn kurmamsn kaydolmamsn email almahotmail üyelikhotmail hesabımsn email

Hesabınız İçin Güvenlik Önlemleri

  • MSN hesabı oluştururken, bilgileri özenle giriniz. Kullanıcı adınızı daha sonra hatırlayabileceğiniz şekilde seçiniz.
  • Şifrenizde mutlaka büyük ve küçük harf, rakam, özel karakter (!’^+%&/ gibi) kombinasyonu olsun. Bu şekilde yaparsanız şifrenizin kırılması imkansıza yakın olur.
  • Hesabınızın şifresini kimseye vermeyin.
  • Hesabınızla ilgili gelen maillerde şifrenizi isteyen mesajlara kanmayın. Hiçbir hizmet ve uygulama sizden şifrenizi mail aracılığıyla istemez.
  • Hesabınıza varsa ikinci mail adresinizi ve cep telefonunuzu tanımlayın. Bu bilgileri eklemeniz, hesabınızın çalınması durumunda geri alabilmeniz için hayati öneme sahiptir.

Tüm bu maddelere dikkat ederek MSN kaydolma sayfasına gidip kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Yeni hesabınız hayırlı olsun.

Not: Msn, Skype, Outlook ve Hotmail isim ve logolarının tüm hakları, USA/California merkezli Microsoft şirketine aittir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir