GTA San Andreas – İpad İncelemesi

21 Şubat 2015 Cumartesi, 12:42


GTA San Andreas, iPad versiyonu ilk çıktığında hemen satın aldığım bir uygulamaydı. PC de yıllarca oynadığımız oyun artık iPad ile elimizde ve oynanış olarakta çok rahat. Bütün görevleri baştan sona 2-3 kez bitirdim ama halen arada açıp oynanırım.

gta-sa-mobil-screen568x568

GTA San Andreas ile gelen geniş harita, GTA’nın hayatımıza kazandırdığı oyun içi serbestlik duygusu ve tüm bunların mobil bir cihazda olması gerçekten büyük gelişmeler. Hatırlıyorum da zamanda PC için çıktığında PC kaldırır mı acaba diye sorardık, şuan hem Android hem iOS platformalarında oynanabiliyor.

GTA San Andreas Hile Nasıl Yapılır?

Oyunla ilgili en çok merak edilen konulardan olduğu için açıklamak istiyorum, GTA serisinin mobil oyunlarında hile girmeniz veya yapmanız söz konusu değil. İnternette arama yaptığınızda bir çok fake sitede bazı programlar aracılığıyla hile uygulayabileceğiniz anlatılıyor. Size tavsiyem bunlara itibar etmeyin; çünkü bir çoğunda verilen programlar virüslü ve cihazınıza zarar verebilir.

Oyun İçi Özellikler

Oyun içerisinde, silahlar otomatik hedef alıyor ve böylece dokunmatik ekranda yaşanabilecek en büyük sorun, nişan alma sorunu çözülmüş oluyor. Görevler PC versiyonuyla tamamen aynı, değişiklik yapılmamış. Oyunun App Store fiyatı 14,99 TL

Oyun indirme adresi: https://itunes.apple.com/tr/app/grand-theft-auto-san-andreas/id763692274?mt=8

Oyunu satın almadan önce fikir olması açısından aşağıdaki GTA San Adreas oynanış videosunu izleyebilirsiniz. İyi oyunlar.

GTA San Andreas Oynanış Videosu:

Konuyu oylayın:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir