Gelin Adayı Kuaför Yolunda Can Verdi!

11 Ocak 2016 Pazartesi, 16:00


Geçtiğimiz Çarşamba günü Mardin’de talihsiz bir trafik kazası yaşandı. Tır ile otomobilin çarpıştığı kazada Roza Kılınçaslan hayatını kaybetti. Talihsiz kadının kına gecesi için yola çıktığı öğrenildi.

roza kılınçaslan

Geçtiğimiz çarşamba Mardin Kızıltepe’de talihsiz bir trafik kazası meydana geldi. Olay sonrası trafik kazasının dram filmlerini aratmayan bir hikayesi olduğu ortaya çıktı. Kızıltepe’de bir tır ile otomobilin birbirine girdiği kazada Roza Kılınçaslan adında genç bir kadın hayata gözlerini yumdu. Talihsiz kadın Roza Kılınçaslan’ın olay günü kına gecesi için yola çıktığı öğrenildi. Gelin adayının hayatını kaybettiği kazada ablası Edibe Kılınçaslan da hayatını kaybederken talihsiz kadının nişanlısı Vedat Er ve kardeşleri Delil ile Mizgin Er yaralanarak kurtuldu.

Tır ile Otomobil Birbirine Girdi

Kazada nişanlısını kuaföre götürmek üzere yola çıkan Vedat Er‘in kullandığı araç ile karşı tarafta gelen Tır burun buruna birbirine girdi. Kazada gelin adayı ile birlikte Edibe Kılınçaslan da hayatını kaybetti. Abla Kılınçaslan’ın 4 çocuk annesi olduğu ortaya çıktı. Sürücü Vedat Er ile iki kardeşi olaydan yaralanarak kurtuldu.

Konuyu oylayın:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir