Game of Thrones Korsanların Da Şampiyonu

29 Aralık 2015 Salı, 00:16
Game of Thrones


Korsan sürüm indirilme rakamları açıklandı. Buna 2015 yılında en çok korsan sürümü indirilen dizi bir kez daha Game of Thrones olarak kayıtlara geçti.

Game of Thrones dünyanın en sevilen dizisi midir bilinmez. Ancak korsan sektörünün neredeyse açık ara favorisi. İlk sezonundan beri hem izlenme oranlarında hem de indirme oranlarında zirvede yer alıyor. Her geçen yıl da popülerliğini artıyor. Reytinglerin olduğu 2015’in de korsan şampiyonu durumunda.

TorrentFreak’in verileri ışığında Game of Thrones 2015 yılı boyunca, BitTorrent’ten yaklaşık 14,4 milyon kez indirilmiş. Böylece dört yıl üst üste en çok indirilen dizi olmayı başardı. Game of Thrones, geçtiğimiz yıl da 8 milyon kez indirilme rakamını yakalamıştı. En büyük rakibi yine geçtiğimiz yılki gibi The Walking Dead. Dizi, 6,9 milyon kez korsan olarak indirilmiş. Üçüncü sırada ise 4,4 milyon kez indirilen The Big Bang Theory yer alıyor.

Geçtiğimiz yıllardaki indirme oranlarına bakıldığında rakamlar ciddi oranda artış göstermiş. Korsan sektörü her geçen yıl artış gösteriyor.

Konuyu oylayın:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir