Galatasaray’ın yıldızı transfer oluyor!

03 Ocak 2016 Pazar, 11:52
thumbs_b_c_8caf51d4fbbb7d4713bae1297ea16377


Bu sezon başında Borussia Dortmund kulübünden transfer edilen ama transfer belgeleri doğru iletilemediği için forma giymesine izin verilmeyen Kevin Grosskreutz’un takımdan ayrılmak istediği iddia ediliyordu. Ailesinden uzakta olduğu için Galatasaray’da devam etmek istemeyen Grosskreutz ile Bundesliga’nın güçlü ekiplerinden Stuttgart’ın adı uzun süre medyada anıldı.

Bugün yaşanan son gelişmeler ise Galatasaray taraftarlarını şok etti! Stuttgart kulübü Grosskreutz ile ilgili çok önemli bir açıklamaya imza attı. Stuttgart’ın yaptığı resmi açıklamaya göre Kevin Grosskreutz sağlık kontrolünden geçirildi, transfer edilmesine engel herhangi bir sağlık problemine rastlanmadı.

Kevin Grosskreutz’un Stuttgart’a transfer olmasının önündeki tek engel ise Galatasaray’ın istediği bonservis bedeli. Basında yer alan iddialara göre Alman kulübü 2.8 milyon euro teklif ediyor, Galatasaray ise 3 milyon euro bonservis bedelinde ısrarcı.

Stuttgart’ın sportif direktörünün görüşlerine de yer verilen açıklamada transferin tam anlamıyla bitmediğini ancak bitirmek için ellerinden gelen her şeyi yaptıkları belirtildi.

Oynatmadığı halde bu güne kadar ödemeleri düzenli olarak yapan Galatasaray’ın ise bonservis ücretinde indirime gitmeyi düşünmediği belirtiliyor.

Konuyu oylayın:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir