Ertelenen Oyunlara Bir Yenisi Daha Eklendi

28 Aralık 2015 Pazartesi, 02:28
uncharted-411


Ertelenen oyun haberleri artık kullanıcıları pek de şaşırtmıyor. Fakat bu ertelenen oyun çok beklenen bir oyunsa durum elbette ki değişiyor. Çünkü ortada büyük bir hayal kırıklığı oluşuyor.

Kolaylıkla ifade edilebilir ki Uncharted 4 2016’nın en çok beklenen oyunlarından birisiydi. Ve gelen haberlere göre ertelenmişe benziyor. PlayStation 4 exclusive oyunu normal şartlarda 26 Mart 2016’da oyun severlerle buluşacaktı. Ancak piyasaya çıkış tarihi bir ay sonrasına yani 26 Nisan’a kaydırıldı.

Oyunun dahi yönetmeni Neil Druckmann ve Bruce Straley haberi PlayStation blog’dan duyurdular. Geliştiriciler yaptıkları açıklamada oyunun standartlarını ve isteklerini karşılaması için biraz daha zamana ihtiyaçları duyduklarını belirttiler. Uncharted’ın arkasındaki firma Naughty Dog Sony Computer Entertainment’ın alt kuruluşu… Bugüne kadar kendini kanıtlamış birçok oyunun altına imzasını attı. Bunların arasında Crash Bandicoot serisi ve 2013’te yılın oyunu ödülünü almaya hak kazanan The Last of Us yer alıyor.

Naughty Dog’un şimdiye kadar ki en büyük yapımı Uncharted 4 idi. Firmanın aksiyon ve macera türündeki son bölümü olacaktı. Efsanevi olacak bu oyun son olmasından ötürü bir miktar gecikmişe benziyor.

Konuyu oylayın:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir