Erkekler Kadınları Geçti

28 Aralık 2015 Pazartesi, 02:26
veet-tuy-dokucu-krem-100-ml_681


Güzellik Uzmanı Derya Alkan,çok ilginç bir bilgiyi paylaştı. Tüy dökücü kullanımında erkeklerin kadınları geçtiği bilgisini verdi. Oysaki hep kadınların kendisine daha çok baktığı söylenegelir.

Güzellik Uzmanı Derya Alkan, son 1 yılın satış istatistiklerine göre tüy dökücü krem kullanımında 41 kadınların, yüzde 59 erkelerin satın aldığını görülüyor. Bu tablo karşısında kendisinin şaşırdığının bilgisini verdi. Alkan, bunun erkeklerin de artık kadınlar kadar bakımlarına önem verdiği gerçeğinin ortaya çıktığının ifadesi olduğunu söyledi.

Bir zamanlarda özellikle 2000’li yılların başında metro seksüellik modaydı. Erkeklerin bakımlı olması kadınlar tarafından nedendir bilinmez hep ilginç karşılanıyor. Oysaki bakımlın olmak sadece kadınlara has bir özellik değildir. Erkeklerin de bakımlı olmaya hakkı vardır. Bu gerçek şaşırtıcı gelebilir. Ama Derya Alkan’ın da verdiği bilgi bunu doğrular nitelikte. Tüğ dökücü kremlerin genelde kadınlar tarafından yoğun olarak kullanıldığı zannedilir. fakat gerçek hiç de öyle değilmiş. Çok garip aslında. Bakalım erkekler kadınları başka hangi konularda geçecek? Yaşayıp her şeyi göreceğiz. Bu tarz haber olursa yer vereceğimizin bilinmesini isteriz.

Konuyu oylayın:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir