Erdoğan’ın Fener’i Putin’in Moskova’sını Yendi (Fenerbahçe 2-0 Lokomotiv Moskova)

16 Şubat 2016 Salı, 20:59


Sosyal Medya Yorumları:

30 yaşındayım, son 25 yılı net hatırlıyorum. abartıyor muyum bilmiyorum ama ben bizim takımı 3.lig takımına karşı oynarken bile bu kadar iyi görmemiştim. benim için tarihin en iyi oyunu ersun dönemindeki 3-3’lük bjk maçıydı. bu maç ondan kesinlikle daha iyiydi.

 

fenerbahce’mizin şiir gibi oynadigi ve hakederek kazandigi mac. tum takim cok istekli ve tempoluydu. her topa iki, uc kisi basti. orta alanda pas trafigi iyiydi. caner ve gokhan eski gunlerdeki gibi hucuma cok destek verdiler. ikisi hucuma boyle destek verince, takimin hucum zenginligi ve buldugu pozisyonlar artiyor. volkan şen ile caner’in uyumu guzeldi. ozan ise her zaman oldugu gibi cok garantici ve duz oynuyor, daha yaratici ve risk alarak oynamali. skor daha farkli olabilirdi, ancak 2-0 da iyi skor. sonuc olarak; takim olarak boyle istekli oynarsak yenemeyecegimiz hic bir rakip yok.

 

biz mi çok güzel oynuyoruz onlar mı çok kötüler bilmiyorum ama keyifli bir maç. taraftar mükemmel, hırs mükemmel, josef ligde atmadığı golü atıyor.

lokomotiv moskova, kalecisine prim falan versin adam garanti 3-4 golü kurtardı.

edit: böyle bir maçta beşiktaş’a küfür etmese on numara taraftar aslında.

 

caner ve gökhan bu takımda neden yıllardır banko oynuyor kanıtı gibi olan maç. öyle ceza sahasında rvp var top atmayayım hesabı yapmazlar. kimseye yapmadılar yapmayacaklar adam gibi futbolcular.

pareira ise bilinçsiz futbol seyircisi sadece topu takip ediyor sanki. rvp neler yapıyor sahada gördüğü yok. koşular, adam eksiltmeler fernandao’nun asla yapamayacağı işler. takım yoruluyor bir de teknik direktör takımı bi kişi eksik bırakıyor üstüne. vallahi bravo!

Konuyu oylayın:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir