Dragons And Titans – Oyun İncelemesi

10 Ocak 2017 Salı, 15:46

Dragons and Titans, klasik RPG unsurları içeren hızlı bir Çevrimiçi Çok Oyunculu Savaş Arenası oyunu, bu oyunda en güveneceğiniz kahraman Ejderhadır ve birden fazla oyun moduyla oyunu daha iyi oynayabilirsin. En iyi Ejderha efendisi olmak için, onlarca ejderha ve silah arasından seçimini yap ve savaşa katıl.

dragon-and-titans-incelemesi

Her bir eşsiz yeteneklere ve ilerleme seviyelerine sahip 30 özel ejderha ve 30 efsane silah arasından seçim yap. Tecrübe kazandıkça ve silahlarını geliştirdikçe, Ejderhaları daha güçlü hale getir ve savaşma gücünü bir üst seviyeye çıkar. Farklı harita tiplerin de , Titan’ını 5vs5 savaşlarında, çarpıştır veya “Macera Modu”nun en saklı yerlerine kadar ilerle, her bir görevi tamamlayarak Ejderhalar kazan.

Ejderha Lordlarının en iyisi ol – Her biri farklı yeteneklere sahip 30 farklı Ejderhalar diyarının efendisi ol. Tecrübe kazandıkça savaşları kazanmak için Ejderhalarının seviyesini yükselt. Ejderhaları yükseltmek için o ejderhadan elinde belli bir miktar bulunması gerek. Bunu unutma!

Daha Derin Hikayeleri Keşfedin – Karanlık Toprakları keşfet, maceraları sonuna kadar yaşa ve kahramanlığının karşılığını fazlasıyla al. Nadir bulunan Ejderhalar karşılığını fazlasıyla vericek!

Silahını Üret – Savaş sırasında elementler topla ve silahının gerçek gücünü ortaya çıkarmak için Ocak’ta silahını güçlendir! 4 tip elementten adım adım giderek silahını en üst düzeye çıkart. Bu diğer oyuncular ile aranda ki farkı göster.

Gökyüzünü Ayağına Getir – 10 – 15 dakikalık, kısa süren savaşlar bir çok farklı haritada daha fazla görev yapabilmeni sağlar: MOBA, Ele Geçir & Sakla ve ARAM(All Random All Mid). 5v5, Takım Görevi ve ya tek kişilik Macera Modlarından birini seç! MOBA modu artık fazlasıyla eğlenceli. Havada geçen MOBA bir ilk!

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir