Diyetkapımda – Diyet Yemek Servisi

16 Ekim 2015 Cuma, 19:47
diyetkapimda


Günümüzün en büyük sorunlarından olan kilolarla savaşmak gerçekten zor. Her gün binlerce insan kilo problemini çözmek için farklı yöntemler deniyor. Spora yazılmak, kalori takibi yapmak, diyet yiyecekler tüketmek, zayıflattığı iddia edilen haplar kullanmak vs. bir yandan da artık çaresiz kalıp her şeyden vazgeçmek. Maalesef çoğu kilo problemi olan kişi bu sıkıntıları yaşıyor.

Diyetkapımda isimli yeni firma işte bu sorunu çözmek için ihtiyacınız kadar olan yemeği hesaplayıp size her gün servis yapıyor. Örneğin ortalama bir kadının günlük 1500 kalori tüketmesi, kilo dengesini korumasını sağlar. Eğer bu kalori 1000’e düşürülürse günlük 500 kalori vücuttaki yağlardan harcanır ve zayıflamanızı sağlar. 1 kg zayıflayabilmek için ortalama 7000 kalori harcamanız gerekiyor.

Diyetkapımda resmi sayfasından gördüğümüz kadarıyla  maalesef şu anda sadece İzmir ve Antalya’da hizmet veriyor. Franchise vermeyi planladıklarını da sayfalarında belirtmişler. Arayış içerisinde iseniz bakmanız yararınıza olabilir.

Resmi site: http://www.diyetkapimda.com

Konuyu oylayın:

2 Yorum

 1. Derin

  17 Ekim 2015 at 11:55

  diyekapimda.com değil diyetkapimda.com olmalı.

  • admin

   17 Ekim 2015 at 13:30

   Kusura bakmayın, gerekli düzenleme yapıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir