CS Telefona Nasıl İndirilir? Counter-Strike Android’de!

10 Kasım 2015 Salı, 19:38
counter-strike


Dünya çapında en fazla kullanıcıya ulaşan çok oyunculu (multi-player) Counter Strike android cihazlara da geliyor. Oyun geliştirici takımı Android platformu için Counter-Strike 1.6 sürümünü port edebildiklerini ifade etti. Peki Counter Strike’ı cihazınıza nasıl indirirsiniz ?

Oyun, küresel çapta ciddi bir çoğunlukta oynanan çok oyunculu aksiyon türündeki oyunu Counter Strike bundan böyle android cihazlarında da olacak. Geliştirici şirketi android mağazası için Counter-Strike 1.6 sürümlü oyunu geliştirmeyi başardıklarını söyledi. Nasıl indireceğinizi yazının devamında bulabilirsiniz.

Counter Strike’da eğlence artık Android cihazlar üzerinden devam edecek. Counter Strike hayranları oyunlarına istediği zaman isteği yerde ulaşabilecekler. Sd Lash 3d geliştirici takımı ayriyeten Counter-Strike 1.6’nın Android cihazlarda nasıl bir kullanım gerçekleşeceğine dair bilgi sunan bir video yayınladı.

Counter-Strike; Minh Lee ve Jess Cliffe ‘in sunduğu Half-Life isimli bilgisayar oyununun yan oyunu olarak üretilmiş, onun devamında ise Valve Corporation eliyle isim hakları satın alınıp yenilenmeye devam edilmiş bir birinci kişi savaşçı türünde stratejik aksiyon oyunudur. Bir başka deyişle CS ya da Counter olarak da isimlendirilir. Counter-Strike: Condition Zero, Counter-Strike: Source ve Counter-Strike: Anthology gibi farklı şekilde üç ayrı oyun olarak kullanıcısına sunuldu. Counter-Strike: Global Offensive isimli yeni oyun ise 2012 yılının Ağustos ayında piyasaya sürülmüştü.
Oynama Talimatı
Oyun teröristler (Terrorists) ve terörle mücadele ekibi polisler (Counter-Terrorists) şeklinde farklı iki ekip kurularak turlar halinde oynanmaktadır. Her yeni tur başında ekipler daha önceki oynadıkları oyunlarda kazandıkları para miktarına göre silah alırlar. Ekonomi tertibatını farklı şekilde kurmuşlardır. Takımlara özel silahların da yer almasına karşın herkesin kullanıma açık silahlar daha fazladır. Örneğin; AK-47 teröristlerde, M4A1 ise terörle mücadele takımında bulunur. Counter-Strike 1.6’da polislere FAMAS, terörist gruba ise Galil dahil edilmiştir. Her oyuncu 800$ gibi bir miktar ile başlatılır ve her devrede bu ölçüde artış olur. Galip gelen takımın artış ölçüsü daha çok olmasının yanında, bazı  hususi durumlarda (C-4 bombasını etkisiz hale getirme, harita içindeki rehineleri kurtarma vb.) şahsın ücreti de artabilmektedir. Örneğin karşı takımdaki oyuncuyu öldürmek 300$ getirir. Rakip grubun tüm oyuncuları öldürüldüğünde veya isyon tamamlandığı zaman devre biter ve yeni bir devre başlar. Ölmeyen oyuncunun silahları değiştirmediği müddetçe aynı kalır. Yeni devrede para, galip gelen ekibin daha çok olarak, malum bir miktar artış gösterir. Bir başka taraftan, Counter-Strike 1.6 sürümü ile gelmiş olan bir önemli husus ise polis takımının C-4 bombasını etkisizleştirmesi, bunu yapan şahsın puan tablosuna +3 puan ekler.

Google Play Store üzerinden Counter Strike İndirmek İçin Tıklayınız

Konuyu oylayın:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir