Çinli Meizu Rekor Kırdı

26 Aralık 2015 Cumartesi, 17:44
Çinli Meizu Rekor Kırdı


Merkezi Çin’de bulunan başarılı üreticilerden Meizu, rekor derecede satış yapmayı başardı. Resmi rakamların açıklanmasıyla kendini ispat etmiş oldu.

Uygulanan satış politikasını başarılı şekilde yürüten Çinli üretici Meizu’nun bu politikasını devam ettirecek gibi. Açıklanan rakamlara göre 2015 yılında toplam 20 milyon adet cihaz satmayı başardılar. Ayda 2 milyon ürün satan firma rakiplerine gövde gösterisi yapıyor. Artık şirket olarak üst seviye modellere odaklanan şirket, gelecek senede aynı stratejileri izleyecektir elbette. Yapılan satışlar diğer dev şirketlere küçük bir parça gibi gözükse de Meizu gibi gelecek vaad eden bir şirket için oldukça olumlu karşılanacak cinsten.

Üretilen telefon modeli sayısı 7 olan şirket yeni yılda daha üstün özellikli telefonlar üretecek. Bulunan modellerde en iyisi PRO 5 modelidir. Ülkemize de yakın zamanda yatırımcıları giriş yapacaktır.

Üstün kalite ve özelliklere rağmen oldukça uygun olan Meizu rakiplerine taş atar cinsten üretimlere devam edecek gibi görünüyor.

Konuyu oylayın:

Yorum

  1. Hamit

    27 Aralık 2015 at 23:56

    Tasarımı çok güzel fakat servisi yok bide şebeke hatası veriyormuş Türkiye de 🙁

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir