Bülent Ersoy’a Domuz Gribi Teşhisi Konuldu

08 Ocak 2016 Cuma, 16:00


Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy, grip şikayetiyle gittiği özel bir hastanede Domuz Gribi şüphesiyle tedaviye alındı. Bülent Ersoy’la beraber annesi ile şoförü aynı hastanede tedaviye alındı. Gaziosmanpaşa’da bulunan özel hastanenin başhekimi Bülent Şahin, Bülent Ersoy’un ilk geldiğinde durumunun oldukça kötü olduğunu söyledi.

“ANNESİNİN DURUMU KÖTÜ”
Başhekim Şahin, yaptığı açıklamada: “Hemen tedaviye başladık. Kendisi kontrol altında. Gerekli tetkikleri yapıldı. Durumu biraz ağırdı ancak hayati bir durum söz konusu değil. Şu anda genel durumu çok iyi. Kendisinden sonra annesi ile şoförü de aynı şikayetle hastanemize yatırıldı. Şoförünün durumu daha iyi, ancak annesi de biraz ağır.”

“DOMUZ GRİBİ BELİRTİLERİ BULUNDU”
Hastanenin Başhekimi Bülent Şahin, Ersoy’a erken müdahalede bulunduklarını belirterek, “Tedaviye hemen cevap verdi. Ülkemizde bir domuz gribi durumu var. Bundan dolayı gerekli incelemeler yapıldı. Numuneler incelendi, tahkikler yapıldı. Zaten zatürreye dönmüştü durumu ama şu an bu durum aşıldı. Tehlikede olmasının nedeni de zatürreye çevrilmiş olması. Tahlillerde çıkan duruma göre durumu domuz gribine uyuyor. Şu an görünen o. Tam olarak sanıyorum akşam saatlerinde belli olacak” açıklamasında bulundu.

“KISA SÜREDE TABURCU OLUR”
Bülent Ersoy’un şu an durumunun iyi olduğunu ifade eden Bülent Şahin, “Durumu stabil. Zamanında teşhisin faydasını gördük. Yoğun bakıma zaten hiç almadık. Sanıyorum bir iki güne kendisine taburcu ederiz” açıklaması yaptı.

Konuyu oylayın:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir