Bu Tabutun Burada Ne İşi Var?

11 Ocak 2016 Pazartesi, 12:00
tabut


Geçtiğimiz günlerde Çorum Valilik Kavşağında Çorumlular ilginç bir manzarayla karşı karşıya kaldılar. Valilik Kavşağı’nda trafik ışıklarının yakınında bir tabut yerde öylece duruyordu.Tabutu gören vatandaşlar şaşkınlık içerisinde neler olduğunu anlamaya çalıştı.

tabut2

Geçtiğimiz günlerde Çorumlular Çorum Valilik Kavşağı‘nda beklemedikleri bir manzarayla karşılaştılar. Vatandaşlar ilginç manzara karşısında şaşkınlıklarını saklayamadılar. Şaşkınlığın nedeni yolun ortasında bir tabutun öylece durmasıydı. Valilik Kavşağı‘nda gerçekleşen olayda trafik ışıklarında bekleyen bir cenaze aracının kendisine yeşil ışık yanmasıyla birlikte hareket etmesiyle arkasındaki tabutun yere düştüğü ve araç şoförünün durumu farketmediği anlaşıldı. Vatandaşlar ilginç manzarayı hayretler içerisinde cep telefonlarıyla fotoğrafladı.

Valilik Kavşağı‘nda olayı fotoğraflayan vatandaşlardan biri olan Özkan Özçelik olay anında caddenin karşı tarafında olduğunu, araçlara yeşil ışık yanmasıyla birlikte bir cenaze aracının hareket ettiğini ve aracın arka kapağının açılmasıyla birlikte tabutun yolun ortasına düştüğünü kaydetti.

Düşten tabut vatandaşların durumu araç sürücüsüne bildirmesiyle yol ortasından kaldırılıp tekrar araca yüklendi.

Konuyu oylayın:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir