Black Friday (Kara Cuma) 2015 İndirimleri – Kuponlar

24 Kasım 2015 Salı, 02:15


Black Friday (Kara Cuma) ilk olarak Amerika’da, Şükran Günü’nden sonraki ilk cuma gününe denir. Black Friday gününde firmalar çok büyük indirimler ve kampanyalar yapıyorlar. Son yıllarda Black Friday hemen hemen dünyanın bir çok yerine kutlanıyor ve indirimler yapılıyor. Amazon, Aliexpress, Ebay, AliBaba, Rakuten, Jet.com vb. internet siteleri de bu indirim günlerini düzenliyorlar. Bu yazımızda dikkat çeken kampanyaları ve indirimleri sizinle paylaşıyoruz, sizler de denk geldiğiniz indirimleri yorum kısmından paylaşabilirsiniz. (Yazı kampanya boyunca güncellenecektir.)

black-friday-kampanyalar

Amazon Black Friday İndirimleri

Dünyanın en büyük ve en güvenilir online alışveriş sitelerinden Amazon her sene Black Friday etkinliği düzenliyor. Fiyatlarda yapılan indirimler gerçek, satılan ürünler orijinaldir. Amazon ile alışveriş yaparken içiniz rahat olabilir. Gümrük mevzuatına da dikkat ederseniz herhangi bir problem çıkmayacaktır.

Amazon Black Friday kampanyası

Ebay Black Friday İndirimleri

Yine dünyanın en büyük online pazar yeri platformu Ebay’de her sene Black Friday etkinliği yapıyor. Ebay ürünleri kendisi satmayıp sadece alıcı ve satıcı arasında aracılık yaptığı için, ürün alırken satıcı profillerine dikkat etmelisiniz. Yüksek işlem sayısı ve memnuniyet oranı olan satıcıları tercih etmeniz sorun yaşamamanız için çok önemli.

Ebay black Friday kampanyası

AliExpress Black Friday İndirimleri

JD.com Black Friday İndirimleri

JET.com Black Friday İndirimleri

Rakuten Black Friday İndirimleri

Konuyu oylayın:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir