Ayda 8 Bin Lira Kazandıran Meslek

26 Şubat 2016 Cuma, 17:17
civciv


Aylık 8 Bin lira kazanmak ister misiniz? İşte civciv cinsiyetini belirleyen meslek

Ülkemizde kim işçiler işsizliğin artmasından yakınıyor, kimileri ise aldıkları paranın düşük olmasından yakınmaktadır. Okuyan ve atanan kişilerden pek böyle şikayet duymasak da her birey yüksek paralar kazanmak ister. Peki bu devirde hangi mesleklerde para var? Aslında eskiye göre pekte fark yok. Yine doktor, avukat, hakim, mühendis oldukça iyi paralar kazanıyor. Ancak mezunların sayısı iyice arttığı için devlet kurumlarına yerleşmek iyice zorlaştı.

Peki parası iyi olan ve bu işi çok yapanın olmadığı bir meslek var mı? Kulağa garip gelecek ancak civcivlerin cinsiyetine bakan kişilerin meslekleri en iyi para kazandıran mesleklerden bir tanesidir üstelik bu işi herkes yapamıyor.

Ancak bu iş oldukça dikkat ve beceri istiyor. Çünkü siz bu mesleğe sahip olduğunuzda sizi bir fabrikaya bırakacaklar. Fabrikada bir tezgah da bekleyecek ve buradan saat de gelen bin ile iki bin arası civcivin arka tarafına bakara cinsiyetinin ne olduğuna karar vereceksiniz. Üstelik iş veren sizden %97 ya da %98 oranında doğruluk payı bekliyor.

Konuyu oylayın:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir