Assassins Creed: Unity – Dead Kings

10 Mart 2015 Salı, 17:14
Assassins Creed- Unity - Dead Kings


Oyun geliştiriciliği ve yayıncılığı sektörünün tartışmasız en güçlü isimlerinden birisi olarak 30 yıla yakın süredir çalışmalarına devam eden Ubisoft, son on yıllık periyotta gerek PC gerekse konsollar alanına sunduğu yapımlar ile birlikte dikkatleri üzerine toplamayı başarmakta.

Assassins Creed- Unity - Dead Kings

Tarihsel tabanlı aksiyon oyunları bazında tecrübeye sunduğu Assassin’s Creed serisi ile birlikte kısa sürede milyonlara varan bir takipçi kitlesine ulaşan firma, 2014 için yayınladığı Unity ile birlikte de büyük heyecan uyandırırken, oyunun ilk etapta sahip olduğu yazılımsal sorunlar nedeni ile son derece büyük bir eleştiri yağmurunu da üzerinde toplamayı başarmıştı. Buna rağmen kısa sürede yayınlanan irili ufaklı güncellemeler ile birlikte soğuk hava dağılıp oyunculara son derece heyecanlı ve etlikeyici hikayeyi sorunsuzca yaşama şansı sunulurken, şimdi de ücretsiz olarak sunulan Assassins Creed: Unity – Dead Kings indirilebilir içeriği ile birlikte mevcut hikayeye eklentiler yapılarak maceranın devam etmesi sağlanmakta.

Tekil bir hikayeyi anlatmaksızın hali hazırdaki Assassin’s Creed geçmişinin bazı gizli kalmış noktalarını ortaya çıkarır yapıda bulunan Assassins Creed: Unity – Dead Kings, bu niteliği ile birlikte özellikle serinin sıkı takipçilerine derin bir memnuniyet sunabilmekte. Hiç beklenmedik bir anda Arno’nun dahil olduğu hikaye içerisinde Napoleon’un asıl düşüncelerini tecrübe etmek ve kim olduğu kısa sürede anlaşılacak Leon’u tanımak da oyuncuları şaşırtan gelişmeler arasında gösterilmekte.

Yeni Silahlar ve Kıyafetler

Hali hazırda son derece zengin bir envanter listesine sahip olan serinin Assassins Creed: Unity – Dead Kings indirilebilir içeriğinde de bu özelliğin geliştirilmesi sağlanmış durumda. Guilotine Gun isimli enteresan bir silahın yanı sıra pek çok farklı kıyafet ve özel zırha sahip olabilecek oyuncular, kendi zevk ve isteklerine göre şekillendirdikleri karakterleri ile birlikte daha keyifli ve tatminkâr bir oyun deneyimi yaşayabilecekler.

Sistem Gereksinimleri

Intel Core i5 – 2500K 3.3 GHZ

AMD Phenom II X4 940

GeForce GTX 680

Radeon HD 7970

6 GB RAM

Windows 7 64 – bit

DirectX 11

50 GB HDD Alanı

Konuyu oylayın:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir