Alex’ten Aziz Yıldırım Hakkında Şok Sözler

04 Kasım 2015 Çarşamba, 23:15
alex-aziz-yildirim


Aziz Yıldırım tarafından Fenerbahçe’den kovulan, taraftarın belkide en sevdiği futbolcu Alex De Souza ilginç açıklamalar yaptı. Brezilya basınına konuşan Alex De Souza, Aziz Yıldırım’ın verdiği prim sözünde durmadığını açıkladı. Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek finale kadar yükseldiği yılda, Sevilla maçında 1,5 milyon Dolar prim vaat eden Aziz Yıldırım, bu sözünü gerçekleştirmemiş. Alex’in Trivela isimli internet sitesine yaptığı açıklamalar taraftarlarda şok etkisi yarattı.

Aziz Yıldırım Sözünde Durmamış

Alex, Fenerbahçe’nin, 2007-2008 sezonunda UEFA Şampiyonlar Ligi 2. turunda deplasmanda penaltılarla Sevilla’yı elediği maçta yaşananları şöyle anlattı:

“Şampiyonlar Ligi’nde Sevilla’ya karşı oynuyorduk. Başkan bize 1 milyon dolarlık prim vaadetmişti. Devre arasında Sevilla kazanıyordu ve başkan soyunma odasına girdi. Primi 1 milyondan 1,5 milyon dolara çıkardığını söyledi. Sahaya çıktık. 3-2 yenildik ama penaltılarda turu geçtik. Takım kaptanı olarak başkana ne zaman primleri alacağımızı sordum. Chelsea maçından sonra ödeyeceğini belirtti. Chelsea maçında başka prim de olacağını söyledi ancak prim sözü Sevilla maçında olmuştu. Chelsea’ye karşı İstanbul’da kazandık, Londra’da yenilerek elendik. Sonra parayı almak için başkana gittim. Chelsea maçında yenildiğimiz için Sevilla’nın parasını ödemeyeceğini ifade etti. Fakat prim sözü onlarındı ve Sevilla maçı başka Chelsea başkaydı. Aradan 6 ay geçti ve Beşiktaş maçına çıkacaktık. Başkan takımı bir kez daha topladı ve bu maçı kazanırsak 1 milyon dolar ödeyeceğini söyledi. Gülmeye başladım. ‘Başkan, bu takıma zaten 1,5 milyon dolar vermelisin. 1 milyon daha fazla olması fark etmez. Kimse prim için burada değil. Kazanmaya çalışacağız’ dedim. O, demagoji yaptığımı, ben de yapmadığımı söyledim. Bu takıma 1,5 milyon dolar vermeliydi. Eğer Beşiktaş’ı yenersek prim 2,5 milyon dolar olacaktı ama bunu ödeyeceğini sanıyordum.”

Konuyu oylayın:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir