Ak Parti Sakarya Teşkilatında Neler Oluyor?

02 Mayıs 2016 Pazartesi, 00:36


Twitter’da Hatice Keskin isminde, Ak Parti Sakarya Kadın kollarında görevli olduğunu iddia eden bir kadın tarafından paylaşılan iddialar gündeme bomba gibi düştü. Teşkilatta garip ilişkiler olduğunu ve teşkilatta görevli bazı evli kişilerin birbirleriyle ilişkisi olduğunu iddia eden o tweetleri sizlerle paylaşıyoruz:

1-

1

2-

2

3-

3

 

Düzenleme:

Ak Parti Sakarya İl Başkanlığı yazılı bir açıklama ile iddiaları reddetti. Açıklamada Hatice Keskin isminde bir görevlinin bulunmadığı ve kişiye dava açılacağı bildirildi. İşte o açıklama:

“AK Parti Sakarya il Kadın Kolları Yönetimlerinde Hatice Keskin isminde bir yönetici bulunmamaktadır.İlgili hesapta ismi geçen muhataplar söz konusu şahıs ve hesap ile ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunacaklardir. Kamuoyuna duyurulur.  Sahte hesaplar üzerinden iftiralarla toplum algısı oluşturmaya çalışanlar,Partimizi ve Partimiz mensubu kişileri yıpratmaya çalışanlar hedef alanlar hiç bir zaman başarılı olamayacaklardır. Hizmet ettiği odaklar belli olan bu kişi veya kişiler yargı önünde hesap vereceklerdir.”

Konuyu oylayın:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir